witam
do sprzedania mam cześci do xray:
- one way (używany na 3 zawodach) 120zł
- c-huby przednie 3stopnie (prawy i lewy)
http://www.sklep.rcracing.pl/oscom/cata ... 04bd4c62a7 30zł za 2 szt.
- kołki do karoserii (przód i tył)
http://www.sklep.rcracing.pl/oscom/cata ... 04bd4c62a7 30zł za przód i tył
- korpus amortyzatorów
http://www.sklep.rcracing.pl/oscom/cata ... 04bd4c62a7 25zł
wszystkie czesci są nowe, fabrycznie zapakowane (poza one way)
cena za wszystko: 180zł
kontakt:
512 086 320
gg 1145097