Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:58 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:58 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 10:45 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Łódź
Cześć.
Przymierzam sie do zamówienia części do Traxxas'a i przydał by się spis ( najlepiej razem z numerami katalogowymi) najbardziej poszukiwanych i potrzebnych cześci. Wszystkie informacje mile widziane.
Dariusz Matuszak
model-fan@model-fan.com.pl
http://www.model-fan.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 4:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Nareszcie!
Najlepiej wszystkie, jeśli chcesz być poważnym przedstawicielem.

Oto lista najpotrzebniejszych rzeczy do modeli Maxx
-front/rear bulkhead (4930/4929)
-upper/lower suspension amrs (5132/5131)
-suspension pins (4939/4939X/4939R)
-turnbuckles front/rear(5138/5139)
-rod ends short (2742X)
-shock tower (4917X)
-shock shafts (2656)
-shock caps(3767)
-forward only conversion(4994X)
-ring/gear parts (4981)
-differential gear set (4982)
-differential housing (4980)


P.S. Proszę poprawić adres emailowy znajdujący się na stronie ponieważ obecny nie działa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 6:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Wydaje mi sie ze nalepiej by bylo kupic karzda czesc jaka jest w modelach z seri MAXX, jezeli ma byc to przedstawciciel TRAXXASA to zadnej czesci nie powinno u Niego brakowac 8)

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 12:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 8:58 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Olsztyński T-MAXX maniak! ;)
no ja bym sie tylko cieszył ze mam w czym wybvierac do mojego T-maxxa ;) chetnie bym zakupil bude, słupki ALU oraz inne bajrty tuningowe :) głównie skid platesy ;) okok juz nic nie mowie, chciałem tylko wyrazic aprobate dla tego pomysłu, przyda sie przedstawiciel traxxasa konkretny, bo jednak coraz wiecej obob ma revo i modele serii MAXX 8) Pozdrawiam

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać ;) UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję :) GG: 4899057


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 9:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
KrzychOlsztyn napisał(a):
no ja bym sie tylko cieszył ze mam w czym wybvierac do mojego T-maxxa ;) chetnie bym zakupil bude, słupki ALU oraz inne bajrty tuningowe :) głównie skid platesy ;) okok juz nic nie mowie, chciałem tylko wyrazic aprobate dla tego pomysłu, przyda sie przedstawiciel traxxasa konkretny, bo jednak coraz wiecej obob ma revo i modele serii MAXX 8) Pozdrawiam

Ty mówisz o częściach tuningowych, tutaj jest mowa raczej o częściach firmy TRAXXAS więc głównie o częściach zamiennych i fabrycznym tuningu, który jak wiadomo jest za drogi :lol:

Wracając do części.
Z chęciał widziałbym części do Revo, nie tylko zapasowe ale również części tuningowe(tutaj akurat się oplaca:P ) w postaci tych "trójącików" do zawieszenia P2, sprężyn amortyzatorów, popychaczy aluminiowych i zestawu wszystkich zębatek łącznie ze zmiennymi skokami biegu drugiego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 1:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
najlepiej wszystkie czesci do revo. Nie ma zasady co sie najczesciej psuje, popsuć może sie wszystko. Jednemu lecą zębatki, drugiemu ośki, a trzeciemu np drążki. Dlatego jak ściagać części to wszystkie, bo każdy bedzie mowil co innego i tak z tego wszystkiego wyjdzie ze praktycznie potrzeba wszystkich czesci.

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 1:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Mysle ze najlepiej jak by bylo jak bys kupil jak to sie mowi "wszyskiego po trochu" do kazdego modelu...

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Robert Lubina napisał(a):
najlepiej wszystkie czesci do revo. Nie ma zasady co sie najczesciej psuje, popsuć może sie wszystko. Jednemu lecą zębatki, drugiemu ośki, a trzeciemu np drążki. Dlatego jak ściagać części to wszystkie, bo każdy bedzie mowil co innego i tak z tego wszystkiego wyjdzie ze praktycznie potrzeba wszystkich czesci.
Zgadzam się, sam to napisałem w pierwszym poście. Ale jak wiadomo, początki są trudne. Więc jeśli nie można mieć wszystkiego to najlepiej mieć to co najczęściej schodzi ze sklepu. W tym przypadku są to napewno części najbardziej podatne na uszkodzenia, ale również fabryczny tuning, który jest "niezbędny" na zawody.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 3:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Ja moze napisze co potrzeba by mi bylo ale interesuja mnie ceny jeszcze takie przyblizone przynajmniej. Bo jak bede tak wysokie jak np cena revo to bedzie niedobrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 10:45 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Ja moze napisze co potrzeba by mi bylo ale interesuja mnie ceny jeszcze takie przyblizone przynajmniej. Bo jak bede tak wysokie jak np cena revo to bedzie niedobrze.

Akurat ceny modeli Traxxas'a mam nienajgorsze. Towar jest sprowadzany normalnym, oficjalnym trybem . Tak samo jak serwis.
Dariusz Matuszak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 8:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Kiedy spodziewana jest pierwsza dostawa części? Jakie to będą mniej więcej części i w jakiej ilości?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 9:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 10:45 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Łódź
Dostawa, jak dobrze pójdzie, w ciągu 10-14 dni. Na pewno zamówię wszystkie te ,które podałeś... Postaram się utrzymać jakąś sensowną ciągłość zaopatrzenia tak, aby ewewntualne przerwy nie były zbyt dokuczliwe.
Dariusz Matuszak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:58 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL