Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:49 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:49 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Pt gru 02, 2005 11:45 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
Rozne , rodzaje głownie take off, nowe ,uzywane , dywanowe i na asfalt.
ceny w zaleznosci od kompletu. rowniez nowe felgi ORION hard ( biale areo disc)
kontakt gg 4794839


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 02, 2005 12:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
Jak można to prosiłbym o fotki tych na dywan... pozdrawiam :]

wojarc1@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 02, 2005 1:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
To moze ja je opisze bo na fotce nic nie bedzie widac
biala felga typu areo disk i czarna opona slick :)
czy mam przeslac zdjecie by bylo widac fakture opony z bliska?
i czy to maja byc zdjecia wszystkich opon?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 02, 2005 4:23 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
Co Traktujesz Jako Komplet 4 szt Czy 2 szt Bo Każdy Może to inaczej interpretować , więc wole spytać :]

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 04, 2005 6:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
komplet to znaczy 4. 4 felgi 4 wkladki 4 opony sklejone jezdzone, albo malo jezdzone , albo nowki.
a felgi to nowiotkie team orion hard biale tez 4 w paczce


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 9:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 9:52 pm
Posty: 57
Lokalizacja: koszalin
jak nadal aktualne to prosze o foty kol z oponami na dywan

na mafol@op.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 9:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
doszly zdjecia?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 9:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 02, 2005 9:12 pm
Posty: 157
Lokalizacja: Paryz
ja bym prosil o fotki kol off road na mogi90@op.pl

Zdjęcia proszę wysyłać na serwer informacje tutaj: http://rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12339 i inne dotyczące wystawiania ogłoszeń! - Mariusz

_________________
Traxxas revo RB 323


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:49 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL