| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK |
| Perszing |
|
Napisane: Cz sty 26, 2006 10:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3019
|
Perszing napisał(a): To piszcie do nich na gg, a nie tu... A może chcecie się pochwalić kolegom na forum, że kupujecie od Rafflego? - Mariusz
Ręce opadają. Nie macie co robić?? Że tak się ludzi czepiacie?? Z całym szacunkiem pobaw się samochodzikiem jak Ci się nudzi, a nie rób problemu z niczego. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK |
| Perszing |
|
Napisane: Wt sty 24, 2006 10:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3019
|
ja też się chyba skuszę ale jak kasa przybędzie
To piszcie do nich na gg, a nie tu... A może chcecie się pochwalić kolegom na forum, że kupujecie od Rafflego? - Mariusz |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK |
| Perszing |
|
Napisane: N sty 22, 2006 10:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3019
|
| A do tej zwykłej można syntezę dołożyć?? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK |
| Perszing |
|
Napisane: N sty 22, 2006 7:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3019
|
| jaka cena za sprowadzenie tego radia?? Bo na e-bayu można nowe kupić za 750 zł z przesyłką. Która wersja lepsza BLACK czy zwykła, czym się różnią? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK |
| Perszing |
|
Napisane: So sty 21, 2006 10:16 am
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3019
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Hitec Aggressor CRX |
| Perszing |
|
Napisane: So sty 07, 2006 12:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 215
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Hitec aggressor FM 3 kanały na gwarancji - 290 zł |
| Perszing |
|
Napisane: So sty 07, 2006 12:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 848
|
Witam
Proszę o więcej informacji oraz fotki. Tzn jaka częstotliwość, jakie akcesoria itp. mój mail: perszing@techsystem.pl |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Aparatura |
| Perszing |
|
Napisane: Pt gru 31, 2004 4:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 866
|
Witam!
mam pytanie czy taka aparatura jest dobra HITEC AGGRESSOR CRX FM?? |
|
 |
| Sortuj wg: |