Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:25 am

Teraz jest So cze 27, 2026 6:25 am


Znalezione wyniki: 8
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK

Napisane: Cz sty 26, 2006 10:21 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3019


Perszing napisał(a):
To piszcie do nich na gg, a nie tu... A może chcecie się pochwalić kolegom na forum, że kupujecie od Rafflego? - Mariusz


Ręce opadają. Nie macie co robić?? Że tak się ludzi czepiacie?? Z całym szacunkiem pobaw się samochodzikiem jak Ci się nudzi, a nie rób problemu z niczego.

 Dział: Kupię   Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK

Napisane: Wt sty 24, 2006 10:39 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3019


ja też się chyba skuszę ale jak kasa przybędzie :)

To piszcie do nich na gg, a nie tu... A może chcecie się pochwalić kolegom na forum, że kupujecie od Rafflego? - Mariusz

 Dział: Kupię   Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK

Napisane: N sty 22, 2006 10:58 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3019


A do tej zwykłej można syntezę dołożyć??

 Dział: Kupię   Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK

Napisane: N sty 22, 2006 7:11 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3019


jaka cena za sprowadzenie tego radia?? Bo na e-bayu można nowe kupić za 750 zł z przesyłką. Która wersja lepsza BLACK czy zwykła, czym się różnią?

 Dział: Kupię   Wątek: Futaba 3PK najlepiej BLACK

Napisane: So sty 21, 2006 10:16 am 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3019


Kupię aparaturę FUTABA 3PK najlepiej w wersji BLACK.
mail: perszing@techsystem.pl

 Dział: Kupię   Wątek: Hitec Aggressor CRX

Napisane: So sty 07, 2006 12:57 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 215


Kupię aparaturę HITEC AGGRESSOR CRX FM

mail: perszing@techsystem.pl

 Dział: Sprzedam   Wątek: Hitec aggressor FM 3 kanały na gwarancji - 290 zł

Napisane: So sty 07, 2006 12:24 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 848


Witam
Proszę o więcej informacji oraz fotki. Tzn jaka częstotliwość, jakie akcesoria itp. mój mail: perszing@techsystem.pl

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Aparatura

 Tytuł: Aparatura
Napisane: Pt gru 31, 2004 4:50 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 866


Witam!
mam pytanie czy taka aparatura jest dobra HITEC AGGRESSOR CRX FM??
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 8 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 6:25 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL