| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: czy ma ktoś xmoda ? |
| Korgan |
|
Napisane: Śr maja 09, 2007 7:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 416
|
| czy ma ktoś xmoda nowego do 120zł ???????? |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Team Associated 1:18 RC18B TUNING - 550 zł SPRZEDANE |
| Korgan |
|
Napisane: Wt kwi 24, 2007 12:06 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1045
|
mam parę pytań:
na jakiej częstotliwości musze mieć aparaturę
jaka jest prędkośc maksymalna
 |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Team Associated 1:18 RC18B TUNING - 550 zł SPRZEDANE |
| Korgan |
|
Napisane: Wt kwi 24, 2007 12:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1045
|
jeszcze aktualne  |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię buggy elektryk |
| Korgan |
|
Napisane: Wt kwi 24, 2007 11:52 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 922
|
a gdzie ja to moge wszystko kupic  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray T1R - 400 zł i dodatki |
| Korgan |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 2:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2694
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Traxxas Rustler RTR |
| Korgan |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 2:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1145
|
to elektryk czy spalina  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam TB-01 400zł |
| Korgan |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 2:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 800
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię buggy elektryk |
| Korgan |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 1:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 922
|
| kupię buggy elektryczny (moze byc uzywany) do 600 zł |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię truggy |
| Korgan |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 1:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1067
|
| moze byc spalina do 500 zł |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię truggy |
| Korgan |
|
Napisane: Śr kwi 18, 2007 4:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1067
|
| kupię truggy elektryk do 700 zł |
|
 |
| Sortuj wg: |