| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Model Nikko 1:8 z silnikiem 360 - 200zł |
| Neos97 |
|
Napisane: Cz maja 17, 2007 7:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 628
|
| Uwaga cena to 150zł naprawde warto |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Model Nikko 1:8 z silnikiem 360 - 200zł |
| Neos97 |
|
Napisane: Śr maja 16, 2007 5:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 628
|
| Witam was posiadam Niko Mitsubishi Lancer 1:8 duzy az 56cm długości autko ma zamontowany silniczek seri 360 Bardzo dobrze odzorowane czyli w srodku widac tapicerke i siedzenia a na zewnątrz przezroczysta maska z imitacja silnika a styłu lexusy świecą a z przodu ala lampy soczewkowe i też świecą Autk... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: KYOSHO OUTRAGE MK2 RTR, FUTABA , NOVAK... |
| Neos97 |
|
Napisane: So lut 10, 2007 11:33 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1296
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: NIEAKTUALNE |
| Neos97 |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 3:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 16 Wyświetlone: 1569
|
| Witam was ja mam fajny model moze to nie jest Tamiya tylko NIKKO jest to poprostu jeden z tanszych modeli a wiec tak przedstawie go posiadam Niko Mitsubishi Lancer 1:8 duzy az 56cm długości autko ma zamontowany silniczek seri 360 Bardzo dobrze odzorowane czyli w srodku widac tapicerke i siedzenia a ... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię TT-01, TB-01 RTR lub bez aparatury. PILNE |
| Neos97 |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 3:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1500
|
| Witam was ja mam fajny model moze to nie jest Tamiya tylko NIKKO jest to poprostu jeden z tanszych modeli a wiec tak przedstawie go posiadam Niko Mitsubishi Lancer 1:8 duzy az 56cm długości autko ma zamontowany silniczek seri 360 Bardzo dobrze odzorowane czyli w srodku widac tapicerke i siedzenia a ... |
|
 |
| Sortuj wg: |