| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Super kola 1;10 |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr lip 30, 2008 4:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 340
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUper koła : FElgi + opony |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr lip 02, 2008 7:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 478
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Wyprzedaz |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr maja 21, 2008 6:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 783
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: Pt maja 16, 2008 10:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 625
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Wyprzedaz |
| Yamniol |
|
Napisane: Pt maja 16, 2008 6:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 783
|
| http://www.allegro.pl/item366259547_spr ... acoms.html http://www.allegro.pl/item366261711_kluczyk_tamyia.html http://www.allegro.pl/item366263134_opo ... ex_12.html http://www.allegro.pl/item366265581_sup ... lsce_.html http://www.allegro.pl/item366267279_nak ... riftu.html Zapraszam serdecznie do ... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: Pn kwi 21, 2008 1:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 625
|
| Dzisiaj mam do zaoferowania państwu niepowtarzalne jedyne w swoim rodzaju opony wraz z felgami firmy 3Racing do modelu 1:10 o szerokości 24 mm. Opony te były jeżdżone tylko na zawodach (3 razy) wyglądają jak nowe!!! Bardzo dobrze się "kleją" do podłoża ponieważ wykonane są z bardzo miękkie... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: kupie najprostrza ladowarke do pakietow |
| Yamniol |
|
Napisane: Cz kwi 03, 2008 9:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 629
|
| mam taka tylko ze ma jedynie wtyczke do ladowania papietow tamyia. Odezwij sie na Priv najlepiej |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr kwi 02, 2008 8:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1743
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: So mar 08, 2008 10:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1743
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr mar 05, 2008 12:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1743
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr mar 05, 2008 6:09 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1743
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam SUPER opony firmy 3Racing !!! |
| Yamniol |
|
Napisane: N mar 02, 2008 1:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1743
|
| Dzisiaj mam do zaoferowania państwu niepowtarzalne jedyne w swoim rodzaju opony wraz z felgami firmy 3Racing do modelu 1:10 o szerokości 24 mm. Opony te były jeżdżone tylko na zawodach (3 razy) wyglądają jak nowe!!! Bardzo dobrze się "kleją" do podłoża ponieważ wykonane są z bardzo miękkie... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: SUPER opony firmy 3Racing !!! Aukcja! |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr lut 27, 2008 3:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 408
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Ladowarka DURATRAX i SUPER opony firmy 3Racing !!! Aukcja |
| Yamniol |
|
Napisane: Śr lut 20, 2008 6:05 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 412
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Wyprzedaż - aukcje |
| Yamniol |
|
Napisane: Cz lut 14, 2008 10:24 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 594
|
|
 |
| Sortuj wg: |