| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Samochod elektryczny |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz kwi 06, 2006 5:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 222
|
| Kupie samochod elektryczny rtr z aparatura ktorym mozna sobie pojezdzic , nie musi byc full wypas tylko pdst. aby jak powyzej mowilem mozna bylo by pojezdzic , moze to byc buggy on-road monster lub off-road.Cena 300zl |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupie samochod elektryczny |
| Trup0sz |
|
Napisane: N kwi 02, 2006 5:20 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1250
|
| Widze ze licytacja jest rozpoczeta od zlotowki...a ile kosztuje zakup odrazu tego modelu???Mam jeszcze 1 pytanie czy razem z samochocdem sa wszystkie potrzebne czesci i akumulatory? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupie samochod elektryczny |
| Trup0sz |
|
Napisane: N kwi 02, 2006 4:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1250
|
| Chcialbym kupic samochod elektryczny rtr z aparatura itd. samochod moze byc uzywany lub nie:)) Cena zmeniona do 300zl ,nie oczekuje jakiegos super dobrego modelu tylko takiego abym mogl sobie pojezdzic i sie nie zniechecic do rc:) |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: N mar 26, 2006 5:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| A moze macie jakis model do sprzedania ktory jest juz gotowy do jazdy??? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 6:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Dzieki Gr4N4c1K za taki wyklad:)) ale...jak pewnie przeczytales gore ja mam do dyspozycji tylko i wylacznie 400 zl i to sie predko nie zmieni:)) |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 6:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Dzieki Wam wszystkim za rady ale jeszcze dwa pytania.Otoz moze lepiej kupic samochod z silnikiem elektrycznym??Jak bylibyscie laskawi to prosil bym o plusy i minusy tegoz pomyslu i drugie pytanie , moze poprostu kupic uzywany samochod spalinowy na allegro za rozsadna cene na poczatek?? Rowniez zalez... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 5:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Wiem ale mi zalezy na tym zeby sie pobawic tym:) I to nie musi byc jakis super dobry sprzet tylko taki podstawowy na ktorym mozna pojezdzic nie chodzi mi o model super dobry za 1500zl:) |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 5:38 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Mam taka swiadomosc;(Mi bardziej zalezy na modelu on-road poniewaz takie "monster" trucki w off-road mnie nie kreca....ale czy za 400 zl mozna kupic jakis model spalinowy on-road do ktorego pozniej mozna by bylo dokupywac czesci i go po trochu podrasowywac??Lecz najbardziej zalezalo by mi na tym bym... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 5:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Chcialbym spaline a po drugie mam 400 kaski na model ale najpierw co to jest off road i on road musicie mi powiedziec hehe:)).jezcze jedno pytanko a nie ma takich magazynow w ktorych mozna taki model zbudowac ??? Oczywiscie kupujac wychodzace nr. z czesciami bo mi by bardziej zalezaloo na zbudowaniu... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc |
| Trup0sz |
|
Napisane: Cz mar 23, 2006 5:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 3832
|
| Witam.Chcialbym rozpoczac przygode z modelarstwem samochodowym ale kompletnie nie wiem od czego zaczac.Wiec chcialbym sie poradzic Was co dla takiego amatora bylo by najlepsze.Ja bardziej mysle o czyms w postaci skladania takiego samochodu poniewaz chcialbym go zbudowac od podstaw ale jak sie latwo ... |
|
 |
| Sortuj wg: |