| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Gaznik do K4.6 NOWY |
| Bambaleba |
|
Napisane: Pn kwi 23, 2007 11:46 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 552
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Gaznik do K4.6 NOWY |
| Bambaleba |
|
Napisane: Pt kwi 20, 2007 12:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 552
|
| Tak jak w temacie, kupię nowy gaznik do silnika Hpi K4.6 kompletny. Prosze składać oferty. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię MT micro |
| Bambaleba |
|
Napisane: Cz mar 15, 2007 4:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 435
|
| tak jak w temacie, obojetna jest firma, prosze skladajcie oferty i cene jaka chcecie |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Odbiornik 40 Mhz FM PILNE!!!!! - NIEAKTUALNE |
| Bambaleba |
|
Napisane: Pn lut 12, 2007 10:39 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 601
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Odbiornik 40 Mhz FM PILNE!!!!! - NIEAKTUALNE |
| Bambaleba |
|
Napisane: Pn lut 05, 2007 5:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 601
|
| Tak jak w temacie, odbiornik musi pasowac do Hayabusy moze byc uzywany lub nowy obojetne oby byl sprawny. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię rame do TL-01-NIEAKTUALNE |
| Bambaleba |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 5:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1065
|
| tak widziałem, ale nie chce wydawac zbyt wiele kasy na sama rame, a myśle że tu bedzie ze 40 zł |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię rame do TL-01-NIEAKTUALNE |
| Bambaleba |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 3:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1065
|
| Tak jak w temacie a dokładniej chodzi o jedna część ramy (ta jednolita w ktorej znajdue sie wałek) najlepiej nowe ale moze byc tez uzywana oby bez pękniec. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sporo cześci do tl-01 -Nieaktualne |
| Bambaleba |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 2:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 22 Wyświetlone: 3978
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sporo cześci do tl-01 -Nieaktualne |
| Bambaleba |
|
Napisane: Śr sty 31, 2007 12:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 22 Wyświetlone: 3978
|
| ja potrzebuje samego korpusu(ramy) a dokladnie to tylko tej dlugiej jednolitej czesci ile za nia chcesz?? |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik TEAM ORION 13x2 |
| Bambaleba |
|
Napisane: Wt sty 23, 2007 6:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1882
|
| Cześć. Czy możecie mi powiedzieć czy te silniki są wogole cos warte, warto je kupowac itd.??? co byscie polecili do TL-ki zeby miala odejscie i byla dosc szybka.Prosze napiszcie swoje opinie i podwpowiezdzcie cos. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: BUDA NISSAN SILVA S-15 STAGE-D |
| Bambaleba |
|
Napisane: Cz sty 04, 2007 4:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2696
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: BUDA NISSAN SILVA S-15 STAGE-D |
| Bambaleba |
|
Napisane: Cz sty 04, 2007 10:38 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2696
|
| czesc, mam takie pyutanie czy te dziury beda pasowac na TL-01??? |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB |
| Bambaleba |
|
Napisane: Wt sty 02, 2007 11:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2678
|
no niestety roznicy niewidze, czy to na lekko rozladowanym czy na swiezo naladowanym....  |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB |
| Bambaleba |
|
Napisane: Wt sty 02, 2007 11:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2678
|
| no sprobuje i napisze jak wyszlo..... |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB |
| Bambaleba |
|
Napisane: Wt sty 02, 2007 10:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2678
|
| no mam Cameliona 3300 mysle ze nie jest taki zly i powinien wystarczac...... |
|
 |
| Sortuj wg: |