Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:00 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:00 pm


Znalezione wyniki: 48
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Gaznik do K4.6 NOWY

Napisane: Pn kwi 23, 2007 11:46 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 552


up

 Dział: Kupię   Wątek: Gaznik do K4.6 NOWY

Napisane: Pt kwi 20, 2007 12:05 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 552


Tak jak w temacie, kupię nowy gaznik do silnika Hpi K4.6 kompletny. Prosze składać oferty.

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię MT micro

 Tytuł: Kupię MT micro
Napisane: Cz mar 15, 2007 4:29 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 435


tak jak w temacie, obojetna jest firma, prosze skladajcie oferty i cene jaka chcecie

 Dział: Kupię   Wątek: Odbiornik 40 Mhz FM PILNE!!!!! - NIEAKTUALNE

Napisane: Pn lut 12, 2007 10:39 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 601


Odswiezam

 Dział: Kupię   Wątek: Odbiornik 40 Mhz FM PILNE!!!!! - NIEAKTUALNE

Napisane: Pn lut 05, 2007 5:41 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 601


Tak jak w temacie, odbiornik musi pasowac do Hayabusy moze byc uzywany lub nowy obojetne oby byl sprawny.

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię rame do TL-01-NIEAKTUALNE

Napisane: Śr sty 31, 2007 5:09 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1065


tak widziałem, ale nie chce wydawac zbyt wiele kasy na sama rame, a myśle że tu bedzie ze 40 zł

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię rame do TL-01-NIEAKTUALNE

Napisane: Śr sty 31, 2007 3:40 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1065


Tak jak w temacie a dokładniej chodzi o jedna część ramy (ta jednolita w ktorej znajdue sie wałek) najlepiej nowe ale moze byc tez uzywana oby bez pękniec.

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sporo cześci do tl-01 -Nieaktualne

Napisane: Śr sty 31, 2007 2:08 pm 

Odpowiedzi: 22
Wyświetlone: 3978


aha, no to kupa :-/

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sporo cześci do tl-01 -Nieaktualne

Napisane: Śr sty 31, 2007 12:07 pm 

Odpowiedzi: 22
Wyświetlone: 3978


ja potrzebuje samego korpusu(ramy) a dokladnie to tylko tej dlugiej jednolitej czesci ile za nia chcesz??

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik TEAM ORION 13x2

Napisane: Wt sty 23, 2007 6:19 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1882


Cześć. Czy możecie mi powiedzieć czy te silniki są wogole cos warte, warto je kupowac itd.??? co byscie polecili do TL-ki zeby miala odejscie i byla dosc szybka.Prosze napiszcie swoje opinie i podwpowiezdzcie cos.

 Dział: Sprzedam   Wątek: BUDA NISSAN SILVA S-15 STAGE-D

Napisane: Cz sty 04, 2007 4:46 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2696


Fajter.Biore ta bude.

 Dział: Sprzedam   Wątek: BUDA NISSAN SILVA S-15 STAGE-D

Napisane: Cz sty 04, 2007 10:38 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2696


czesc, mam takie pyutanie czy te dziury beda pasowac na TL-01???

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB

Napisane: Wt sty 02, 2007 11:36 pm 

Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 2678


no niestety roznicy niewidze, czy to na lekko rozladowanym czy na swiezo naladowanym.... :(

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB

Napisane: Wt sty 02, 2007 11:33 pm 

Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 2678


no sprobuje i napisze jak wyszlo.....

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Problem z Silnikiem Graupner Speed 500BB

Napisane: Wt sty 02, 2007 10:39 pm 

Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 2678


no mam Cameliona 3300 mysle ze nie jest taki zly i powinien wystarczac......
Sortuj wg:  
Strona 1 z 4 [ Znalezione wyniki: 48 ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:00 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL