Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:29 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:29 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Wybor modelu rc

Napisane: Wt lis 01, 2005 10:00 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 879


Dosc dokladnie przegladalem to forum, jednak nie na wszystko znalazlem odpowiedz. Po pierwsze chodzi o miejsce kupna, i oto co dokladnie trzeba, by odpalic model

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Wybor modelu rc

 Tytuł: Wybor modelu rc
Napisane: Wt lis 01, 2005 7:44 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 879


Witam. Już od jakiegoś roku jestem zainteresowany (tak na poważnie) modelami rc, a konkretnie Savegami. Dlatego mam kilka pytań odnośnie tych cacek: 1.Modelarstwem zajmuje się od jakiś dwóch lat i jest to malowanie i sklejanie figurek (Warhammer), oraz w mniejszym stopniu modelarstwo kolejowe, tak w...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:29 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL