| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Wybor modelu rc |
| Castle_Bravo |
|
Napisane: Wt lis 01, 2005 10:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 879
|
| Dosc dokladnie przegladalem to forum, jednak nie na wszystko znalazlem odpowiedz. Po pierwsze chodzi o miejsce kupna, i oto co dokladnie trzeba, by odpalic model |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Wybor modelu rc |
| Castle_Bravo |
|
Napisane: Wt lis 01, 2005 7:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 879
|
| Witam. Już od jakiegoś roku jestem zainteresowany (tak na poważnie) modelami rc, a konkretnie Savegami. Dlatego mam kilka pytań odnośnie tych cacek: 1.Modelarstwem zajmuje się od jakiś dwóch lat i jest to malowanie i sklejanie figurek (Warhammer), oraz w mniejszym stopniu modelarstwo kolejowe, tak w... |
|
 |
| Sortuj wg: |