| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Tylny lewy wachacz do carsona cr-4 - nieaktualne |
| arturo |
|
Napisane: Wt lis 08, 2005 9:38 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 166
|
Tak jak w tytule, może byc używany byle byl cały (nie klejony).
Pozdrawiam  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Pt lis 04, 2005 5:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
Krzysiek Jaskot napisał(a): Ja jednak sprawdziłbym te kwarce. Czy mają taką samą częstotliwość i są tego samego producenta. Tak dla świętego spokoju.
Tak sprawdzilem i powiem Ci, że nie jestem pewien ale na razie działa i szykuje sie do zakupu nowego kompletu kwarców. Właśnie dla spokoju
Pozdrawiam |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Pt lis 04, 2005 5:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
| Witam dzisiaj sprawdziłem wszystko w terenie i jest oki, więc mieliście rację, to po prostu baterie :lol: ale wolałem zapytac bardziej doświadczonych modelarzy o zdanie :!: i przy okazji dowiedziałem się kilku innych rzeczy. Działałem w myśl maksymy "kto pyta nie błądzi" :D Jeszcze raz dzięki za pom... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Cz lis 03, 2005 3:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
| Kupiłem akumulatorki naładowałem je i włożylem do autka i jak sprawdzam w domu, czyli odszedłem z apką na 4-5 m jest oki nic nie szaleje a z tymi starymi bateriami szaleje!!! :wink: Czyli po prostu baterie padły. Jeszcze muszę sprawdzic w terenie jak pojade na tor pojeździc ,to się okaże definitywni... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Wt lis 01, 2005 10:34 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
| Dziękuję Panowie za tak ożywioną dyskusję, wtyczki sprawdziłem są ok, po wodzie nie jeździłem więc nie wilgoc, jedyny experyment jaki zrobilem to w domu włączyłem model i aparaturę i jak odszedłem na 4-5m to serwo gazu i hamulca zaczęło szalec jak aparatura była obok modelu to wszystko ok (na wyłacz... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Wt lis 01, 2005 9:30 am
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
| P.S. Co to za pojazd, z którym masz takie problemy ? pojazd to carson cr-4, dzięki za porady wszystko sprawdzę ale słuchajcie najdziwniejsze wg mnie jest to, że wszystko działa ok jak silnik nie pracuje :?: A z wypinaniem się wtyczek to prawda ja na przykład dwa razy zgubiłem kwarc z auta ale naszc... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nie wiem o co chodzi!!!!!!! |
| arturo |
|
Napisane: Pn paź 31, 2005 7:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 3180
|
| Słuchajcie mam taki problem ze sterowaniem, mianowicie z serwem chyba, jak odpale maszynę to chodzi bez zarzutu, wystarczy ruszyc i się zaczyna, jak jadę i zahamuje, i jak puszczę hamulec to serwo na moment odkręca się w drugą stronę czyli daje na maxa gazu!!!! :shock: Jest to problem bo muszę trzym... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik niszczy świece |
| arturo |
|
Napisane: Śr paź 19, 2005 3:59 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1058
|
| Jak najszybciej rozbierz silnik i sprawdź czy nie ma w nim opiłków i innych syfów. Były przypadki że silnik się zacierał a opiłki wpadały do świecy i świeca się przepalała. Taki przypadek miał choćby Promian albo lefti666 u nich to opiłki zabijały świece.... :( Nic w środku nie było nawet nagaru to... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik niszczy świece |
| arturo |
|
Napisane: Wt paź 18, 2005 8:12 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1058
|
| Witam wszystkich!!!!!!!!!!!! Mam pytanko co to znaczy, że silnik przepala świece. Mam model od tygodnia (carson cr-4) kupiłem używany i widzę, że bardzo często muszę zmieniac świece :( Czy oznacza to że czeka mnie wymiana silika :?: Może ktoś miał podobne problemy :?: silnik to Force 15S/ABC a paliw... |
|
 |
| Sortuj wg: |