Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:38 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:38 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Thunder tiger czyli co kupic?

Napisane: Cz wrz 15, 2005 8:29 am 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1371


Dzięki kupilem TT ssk v2 śmiga aż milo.

Czyli temat wyczerpany!

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Thunder tiger czyli co kupic?

Napisane: Śr wrz 14, 2005 12:08 am 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1371


ziuteklodz napisał(a):
Powiedzcie mi jak z dostępnoscią do częsci do modeli Thunder tiger? Czy ssk v2 monster truck dobry był by na początek?


Nie pisz jednego posta pod drugim! Piotrek

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Thunder tiger czyli co kupic?

Napisane: Wt wrz 13, 2005 10:31 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1371


Z traxxasem tez sa podobno problemy w Polsce bo czesci trzeba sprowadzac z za oceanu. Co myślicie o SSK V2 czy to dobry model??

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Thunder tiger czyli co kupic?

Napisane: Wt wrz 13, 2005 10:21 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1371


Powiedzcie mi jak z dostępnoscią do częsci do modeli Thunder tiger? Czy ssk v2 monster track dobry był by na początek?
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:38 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL