| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: szukam dobrej spalinki do 1500zł RTR OFF-FOAD |
| fragleslaw |
|
Napisane: Śr cze 06, 2007 10:32 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 926
|
| W tej cenie dostajesz dobre, przemyślane autko gotowe do jazdy. Bez porównania lepsza trakcja niż mojego byłego Savage, który był na maxa podrasowany. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: APARATURA JR XS3 - NOWA |
| fragleslaw |
|
Napisane: Śr gru 06, 2006 11:18 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 346
|
| Sprzedam fabrycznie nową, profesjonalną, trzykanałową aparaturę FM, 75 MHz z pełną syntezą - JR XS3. Znawcy tematu wiedzą co to za sprzęt więc się nie będę rozpisywał. Telefon kontaktowy: 600 815 036 Cena 450 zł Komplet zawiera: - nadajnik - odbiornik - koszyk na baterie - instrukcję angielską - pud... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: APARATURA JR XS3 - NOWA |
| fragleslaw |
|
Napisane: Wt wrz 19, 2006 7:38 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 700
|
Sprzedam fabrycznie nową, trzykanałową aparaturę FM, 75 MHz z pełną syntezą - JR XS3.
Komplet zawiera:
- nadajnik
- odbiornik
- miniwkrętak
- instrukcję angielską
- pudełko
Apka daje możliwość wyboru 30 kanałów w ramach 75 MHz.
Cena: 550 zł
tel: 600 815 036 |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: HPI Nitro star S-25 - nowy - 540 zł |
| fragleslaw |
|
Napisane: Cz sty 19, 2006 8:03 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 496
|
| DO SPRZEDAŻY FABRYCZNIE NOWY SILIK DO SAVAGE S-25. CENA 540 ZŁ !!! POJEMNOŚĆ 4,1 CM3 MOC 2,5 KM PRZY 29,000 RPM MAX ILOŚĆ OBROTÓW 38,000 - KOMPLET ZAWIERA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO JAZDY, CZYLI SZARPANKĘ, FILTR POWIETRZA Z DODATKOWYMI WKŁADAMI ORAZ NAKLEJKI ORYGINALNE PUDEŁKO I INSTRUKCJĘ. W RAZIE PY... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: czy moge zastapic roto starter wiertarka??? |
| fragleslaw |
|
Napisane: Wt sty 03, 2006 2:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 20 Wyświetlone: 4995
|
| Tylko, że ja wiertarką, bez sprzęgła... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: czy moge zastapic roto starter wiertarka??? |
| fragleslaw |
|
Napisane: Wt sty 03, 2006 1:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 20 Wyświetlone: 4995
|
| Też wpadłem na taki pomysł i niestety rozwaliłem łożysko kierunkowe. Zdecydowanie odradzam gdyż w momencie zablokowania silnika (przy zalaniu) jest za duże przeciążenie i coś nie wytrzyma. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Silnik HPI S.25 - nowy - 590 zł |
| fragleslaw |
|
Napisane: Wt sty 03, 2006 1:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 297
|
| Sprzedam fabrycznie nowy silnik HPI S.25 z szarpanką. Cena jaka mnie interesuje to 590 zł. |
|
 |
| Sortuj wg: |