Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:38 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 6:38 pm


Znalezione wyniki: 7
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: szukam dobrej spalinki do 1500zł RTR OFF-FOAD

Napisane: Śr cze 06, 2007 10:32 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 926


W tej cenie dostajesz dobre, przemyślane autko gotowe do jazdy. Bez porównania lepsza trakcja niż mojego byłego Savage, który był na maxa podrasowany.

 Dział: Sprzedam   Wątek: APARATURA JR XS3 - NOWA

Napisane: Śr gru 06, 2006 11:18 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 346


Sprzedam fabrycznie nową, profesjonalną, trzykanałową aparaturę FM, 75 MHz z pełną syntezą - JR XS3. Znawcy tematu wiedzą co to za sprzęt więc się nie będę rozpisywał. Telefon kontaktowy: 600 815 036 Cena 450 zł Komplet zawiera: - nadajnik - odbiornik - koszyk na baterie - instrukcję angielską - pud...

 Dział: Sprzedam   Wątek: APARATURA JR XS3 - NOWA

Napisane: Wt wrz 19, 2006 7:38 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 700


Sprzedam fabrycznie nową, trzykanałową aparaturę FM, 75 MHz z pełną syntezą - JR XS3.

Komplet zawiera:

- nadajnik
- odbiornik
- miniwkrętak
- instrukcję angielską
- pudełko

Apka daje możliwość wyboru 30 kanałów w ramach 75 MHz.

Cena: 550 zł

tel: 600 815 036

 Dział: Sprzedam   Wątek: HPI Nitro star S-25 - nowy - 540 zł

Napisane: Cz sty 19, 2006 8:03 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 496


DO SPRZEDAŻY FABRYCZNIE NOWY SILIK DO SAVAGE S-25. CENA 540 ZŁ !!! POJEMNOŚĆ 4,1 CM3 MOC 2,5 KM PRZY 29,000 RPM MAX ILOŚĆ OBROTÓW 38,000 - KOMPLET ZAWIERA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO JAZDY, CZYLI SZARPANKĘ, FILTR POWIETRZA Z DODATKOWYMI WKŁADAMI ORAZ NAKLEJKI ORYGINALNE PUDEŁKO I INSTRUKCJĘ. W RAZIE PY...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: czy moge zastapic roto starter wiertarka???

Napisane: Wt sty 03, 2006 2:33 pm 

Odpowiedzi: 20
Wyświetlone: 4995


Tylko, że ja wiertarką, bez sprzęgła...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: czy moge zastapic roto starter wiertarka???

Napisane: Wt sty 03, 2006 1:42 pm 

Odpowiedzi: 20
Wyświetlone: 4995


Też wpadłem na taki pomysł i niestety rozwaliłem łożysko kierunkowe. Zdecydowanie odradzam gdyż w momencie zablokowania silnika (przy zalaniu) jest za duże przeciążenie i coś nie wytrzyma.

 Dział: Sprzedam   Wątek: Silnik HPI S.25 - nowy - 590 zł

Napisane: Wt sty 03, 2006 1:24 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 297


Sprzedam fabrycznie nowy silnik HPI S.25 z szarpanką. Cena jaka mnie interesuje to 590 zł.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 7 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 6:38 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL