| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| VenoMek |
|
Napisane: Śr sie 24, 2005 11:56 am
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4211
|
| hehe czyli jednak nie wybrales coopera? Ja mam MINI juz powyzej uszu hehe.. udalo mi se dostac robote w fabryce MINI w Oxfordzie (BMW) i na prawde juz patrzec na to auto nie moge. hehehe .. ale za to na model sobie nazbieram :D Moze sie kiedys spotkamy na torze w Rudzie i sobie pojezdzimy razem, ale... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Witam wszystkich forumowiczow i modelarzy RC :) |
| VenoMek |
|
Napisane: Śr sie 24, 2005 11:44 am
|
|
Odpowiedzi: 26 Wyświetlone: 3013
|
| hmmm no ciekawe co to bedzie z tym TOP_STOCKiem... mimo wszystko na razie zostaje przy wyborze Tamiya'i. Model bede kupowal gdzies tak w polowie wrzesnia jak wroce do domu. Prawdopodobnie skorzystam z oferty rojna.pl lub/i www.tamiya.pl (ATA zabawki cos tam), chyba ze sa jakies sklepy na slasku godn... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Witam wszystkich forumowiczow i modelarzy RC :) |
| VenoMek |
|
Napisane: Wt sie 23, 2005 7:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 26 Wyświetlone: 3013
|
| dzieki za wyczerpujace odpowiedzi i zagorzala dyskusje... teraz juz wiem ze kupie na pewno TT-01. Mam jeszcze jedno pytanie dot. tego podwozia i startow w klasie TOP_STOCK mianowicie jaki tunning do tego podwozia mozna zastosowac oprocz oczywiscie zestawu lozysk, aluminiowego walu, zebatek i amortyz... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Witam wszystkich forumowiczow i modelarzy RC :) |
| VenoMek |
|
Napisane: Pn sie 22, 2005 8:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 26 Wyświetlone: 3013
|
| jak w temacie :) Witam!! Na poczatek troche o mnie... Modelarstwem RC interesuje sie od jakiegos juz czasu, gdy pierwszy raz bylem na zawodach w Rudzie Slaskiej (moim rodzinnym miescie) - jakies dwa lata temu. W tym roku udalo mi sie wyjechac na odlotowe wakacje i zaraz po powrocie kupuje moj pierws... |
|
 |
| Sortuj wg: |