Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:10 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:10 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Proszę o pomoc !!!!

Napisane: Cz sie 18, 2005 12:05 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1156


Rozstaw osi 248 mm
rozstaw kół 180 mm
długość podwozia 357 mm
niezależne zawieszenie dla czterech kół
napę na tył

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Proszę o pomoc !!!!

Napisane: Cz sie 18, 2005 12:01 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1156


Podobno jest to podwozie TGS ale nie wiem napewno

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Proszę o pomoc !!!!

Napisane: Cz sie 18, 2005 9:59 am 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1156


Witam jestem nowicjuszem w tej tak zacnej dziedzinie jak modelarstwo i mam pytanie. Posiadam model MODEL SUBARU IMPREZA WRC skala 1:10 - wym. dł 345 mm x szer. 188 mm o napędzie elektrycznym a moje pytanko brzmi czy mogę do niego wmontować silnik spalinowy jak tak to jaki i co mi bedzie potrzebne op...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:10 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL