Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Bardzo prosze o pomoc!!!

Napisane: Wt sie 09, 2005 1:54 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 525


tam jest 40 mhz tej samej firmy.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Bardzo prosze o pomoc!!!

Napisane: Pn sie 08, 2005 5:02 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 525


jestem poczotkujacym modelarzem kupiłem bmw x5 z napedem na 4 koła firmy dickie rc strasznie sie guzdrało zdjąłem wałek i było dosyć szybkie ale jush mi sie znudziło. moge od kumpla kupic takie samo za 20 zł(rozbił ja a pozatyma ma jakąś tamiye) wieć chce wyjac z niej całą elektronike i przełożyć do...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL