| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Bardzo prosze o pomoc!!! |
| duszek |
|
Napisane: Wt sie 09, 2005 1:54 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 525
|
| tam jest 40 mhz tej samej firmy. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Bardzo prosze o pomoc!!! |
| duszek |
|
Napisane: Pn sie 08, 2005 5:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 525
|
| jestem poczotkujacym modelarzem kupiłem bmw x5 z napedem na 4 koła firmy dickie rc strasznie sie guzdrało zdjąłem wałek i było dosyć szybkie ale jush mi sie znudziło. moge od kumpla kupic takie samo za 20 zł(rozbił ja a pozatyma ma jakąś tamiye) wieć chce wyjac z niej całą elektronike i przełożyć do... |
|
 |
| Sortuj wg: |