Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: regulatory a prędkość

Napisane: So lip 16, 2005 5:17 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 860


a w modelu w skali 1:10 to jakby to bylo?? i czy wystrczyloby zalozyc radiator na silnik??

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: regulatory a prędkość

Napisane: So lip 16, 2005 4:54 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 860


a moglby mi pan wskacac jakiesgos linka do takiego stycznika ??

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: regulatory a prędkość

Napisane: So lip 16, 2005 3:42 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 860


dzieki za wypowiedz jarox, nastepnym razem daruj sobie i nie pisz nic. ma ktos taki stycznik?? i jaka bylaby jego cena? czy podwozie w skali 1:12 nadawaloby sie pod taki silnik?? alu albo weglowe, czy nie odlecialoby;)? Jarox akuratnie mial racje. Zanim napiszesz nowy temat uzyj opcji szukaj, Piotrek

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: regulatory a prędkość

Napisane: So lip 16, 2005 12:15 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 860


witam, chcialem sie dowiedziec odnośnie regulatorow mechanicznych i elektronicznych, czy to prawda ze w mechanicznym jest ograniczenie zwojewe tylko do 27X1 ? i dlaczego przy probie bicia rekordu predkosci elektrykiem użyto regulatora mechanicznego (lotniczego , zdaje sie trojfazowy) czy on sie nada...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL