| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: regulatory a prędkość |
| kabik |
|
Napisane: So lip 16, 2005 5:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 860
|
| a w modelu w skali 1:10 to jakby to bylo?? i czy wystrczyloby zalozyc radiator na silnik?? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: regulatory a prędkość |
| kabik |
|
Napisane: So lip 16, 2005 4:54 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 860
|
| a moglby mi pan wskacac jakiesgos linka do takiego stycznika ?? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: regulatory a prędkość |
| kabik |
|
Napisane: So lip 16, 2005 3:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 860
|
| dzieki za wypowiedz jarox, nastepnym razem daruj sobie i nie pisz nic. ma ktos taki stycznik?? i jaka bylaby jego cena? czy podwozie w skali 1:12 nadawaloby sie pod taki silnik?? alu albo weglowe, czy nie odlecialoby;)? Jarox akuratnie mial racje. Zanim napiszesz nowy temat uzyj opcji szukaj, Piotrek |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: regulatory a prędkość |
| kabik |
|
Napisane: So lip 16, 2005 12:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 860
|
| witam, chcialem sie dowiedziec odnośnie regulatorow mechanicznych i elektronicznych, czy to prawda ze w mechanicznym jest ograniczenie zwojewe tylko do 27X1 ? i dlaczego przy probie bicia rekordu predkosci elektrykiem użyto regulatora mechanicznego (lotniczego , zdaje sie trojfazowy) czy on sie nada... |
|
 |
| Sortuj wg: |