Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: parę pytań o użytkowanie monstera z elektrycznym napędem

Napisane: Pn lip 11, 2005 12:44 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 764


do Dawniej Jasiek

a jeśli włożę takie co mają pojemność 3700mah?

jeszcze większa róznica niż jazda na 3000mah,

czuć to wymiernie? o ile dłużej pojeżdżę, o 2 minuty, o 5 minut?

Krzysiek

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: parę pytań o użytkowanie monstera z elektrycznym napędem

Napisane: Pt lip 08, 2005 2:24 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 764


Witam wszystkich, jestem nowy i mam parę pytań, liczę na wasze cenne odpowiedzi i nieukrywam, że wiele się od Was dowiem. Oto moje pytania: mam elektrycznego, bo jakżeby miał być inny, E-maxx, dwa silniki, wszystko seryjne moje pytania są następujące: > na dwóch pakietach 7,2V 6 cel 3000mah jeżdżę o...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL