Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:21 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:21 am


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: cos sie popsulo

Napisane: Pt lip 15, 2005 3:18 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 906


a i jeżdże na 540 a z i zauważyłem na tym czymś (chyba regulator) ze iskry to robi hehe

Jak chcesz cos dopisac do swojego postu to uzyj opcji edit. Piotrek
ok sprawdze a moze ma ktos pasujący do mojego modelu (moge powysyłać fotki) ten regulator bo i tak bede musial kupic i tak

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: cos sie popsulo

Napisane: Pt lip 15, 2005 3:16 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 906


no wlasnie jest to moj nowy model ma przejeżdżone jakies 40 minut a to cos co jest za 200 sł to narazie niekupoie bo mnie niestac narazie :) a są moze jakies tańsze takie rzeczy?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: cos sie popsulo

 Tytuł: cos sie popsulo
Napisane: Pt lip 15, 2005 12:06 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 906


witam mam duzy problem jestem nowicjuszem niewiem co sie dzieje przy jeździe w przód moj model przerywa (mam elektryka) i zdaje mi sie ze cos sie stalo z tym czyms co jest podlonczone do serwa zeby model jeździl w przod i w tyl niewiem jak sie to nazywa to jest takie cos podlonczone to jest do serwa...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:21 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL