| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: cos sie popsulo |
| skwara |
|
Napisane: Pt lip 15, 2005 3:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 906
|
a i jeżdże na 540 a z i zauważyłem na tym czymś (chyba regulator) ze iskry to robi hehe
Jak chcesz cos dopisac do swojego postu to uzyj opcji edit. Piotrek
ok sprawdze a moze ma ktos pasujący do mojego modelu (moge powysyłać fotki) ten regulator bo i tak bede musial kupic i tak |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: cos sie popsulo |
| skwara |
|
Napisane: Pt lip 15, 2005 3:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 906
|
no wlasnie jest to moj nowy model ma przejeżdżone jakies 40 minut a to cos co jest za 200 sł to narazie niekupoie bo mnie niestac narazie a są moze jakies tańsze takie rzeczy? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: cos sie popsulo |
| skwara |
|
Napisane: Pt lip 15, 2005 12:06 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 906
|
| witam mam duzy problem jestem nowicjuszem niewiem co sie dzieje przy jeździe w przód moj model przerywa (mam elektryka) i zdaje mi sie ze cos sie stalo z tym czyms co jest podlonczone do serwa zeby model jeździl w przod i w tyl niewiem jak sie to nazywa to jest takie cos podlonczone to jest do serwa... |
|
 |
| Sortuj wg: |