| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Dbanie i przeglady modelu??? |
| vuillemin |
|
Napisane: So maja 14, 2005 9:35 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 530
|
| Witam!! Jestem poczatkujacy w dziedzinie modeli sterowanych posiadam model Tamiya TL-01 i mialbym ogromna prosbe jakby ktos mogl pokolei krok po kroku napisac na co powienienem zwracac uwage w swoim modelu po jezdzie czy trzeba smarowac ktores elementy serwisowac?? Konkretnie chodzi mi o szczegolowy... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam Tamiya TL-01 Kompletny zestaw RTR |
| vuillemin |
|
Napisane: Cz maja 12, 2005 1:53 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 325
|
| Witam! Na sprzedaz mam kompletny zestaw Tamiya TL-01 z buda Subaru Impreza!! Tuningowy silnik Pro Stock dwa pakiety ladowarka aparatura dwa komplety kol pudlo instrukcja Foto i szczegolowy opis na mojej aukcji zapraszam: http://allegro.pl/show_item.php?item=50793099 Cena to 600 pln oczywiscie do uzg... |
|
 |
| Sortuj wg: |